Dołącz do Akcji !

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się Tobą!

Dla gospodarstw rolnych

Już dziś możesz mieć PRĄD ZE SŁOŃCA w swoim Gospodarstwie! Instalacja fotowoltaiczna jest teraz dla Ciebie tańsza o 25% !

Rozliczasz się z podatku rolnego?
Twoja Instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie rolnym pozwoli Ci na odliczenie zgodnie z prawem możesz 25% wartości inwestycji w Twoją instalację! (art. 13 Ustawy o podatku rolnym 2017 (Dz.U. 2016, poz. 617)

Zwrot

Ciesz się zwrotem z inwestycji już nawet po 6 latach!

Ulgi i dopłaty

Skorzystaj z możliwości jakie dają ulgi i dopłaty

Niezależność

Osiągnij niezależność energetyczną swojego gospodarstwa!

Zapomnij o wahaniach cen energii elektrycznej!

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci FOTOWOLTAIKA i ciesz się stabilnością oraz niezależnością swojego gospodarstwa!

Korzyści dla Ciebie

Rolnictwo i chodowla polega na efektywnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni. Żyzne grunty przeznacza się na uprawy, a na innych terenach wypasa się bydło i trzodę. Panele fotowoltaiczne można z kolei montować na wszelkich budynkach gospodarczych.

Na instalacje fotowoltaiczne można też przeznaczyć część pól. Instalacje prosumenckie nie zajmują zbyt dużej powierzchni, a ponadto farma fotowoltaiczna nie wyklucza jednoczesnego wypasu pewnych zwierząt chodowlanych, na przykład owiec.

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z

Realizujemy w imieniu Klienta cały proces uzyskiwania pozwoleń niezależnie od wielkości instalacji.

audyt

projekt

pozwolenia

montaż

przyłącza

Ceny energii wciąż rosną...

Tak zmieniały się ceny prądu w ciągu ostatnich 25 lat. Wiele różnych czynników, takich jak np. inflacja, rosnące ceny uprawnień do emisji CO2, drożejące surowce – przyczynia się do systematycznego wzrostu cen energii.

Przy szacowaniu okresu zwrotu instalacji należy brać pod uwagę nie tylko dzisiejszą cenę prądu, ale też jego cenę w przyszłości. Dzięki produkcji prądu na własnym dachu uniezależnisz się od podwyżek cen przez Energetykę.

Dofinansowania

Właściciele gospodarstw rolnych mogą starać się o dofinansowanie planowanej inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne. Z roku na rok zwiększa się liczba dofinansowań, które promują energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Zwłaszcza taką powstającą w instalacjach fotowoltaicznych. Aktualne programy dla rolników z których mogą skorzystać to: Program BOCIAN, Regionalne Programy Operacyjne (RPO) lub Energia PLUS.

Zadzwoń i zapytaj, jak możemy Ci pomóc w uzyskaniu dofinansowania

Oszczędność

Masz pytania? zadzwoń

LUB Zostaw numer telefonu! Oddzwonimy