Dołącz do Akcji !

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się Tobą!

Dla firm

Obniż rachunki za energię w swojej firmie dzięki instalacji fotowoltaicznej. Inwestycja w fotowoltaikę pozwoli Ci  zwiększyć rentowność prowadzonego biznesu i obniżyć  rachunek za energię elektryczną.

Zwrot

Ciesz się zwrotem z inwestycji już nawet po 6 latach!

Ulgi i dopłaty

Skorzystaj z możliwości jakie dają ulgi i dopłaty

Niezależność

Osiągnij niezależność energetyczną swojej firmy!

Przestań martwić się podwyżkami cen energii

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Twojej firmie FOTOWOLTAIKA i ciesz się stabilnością oraz niezależnością!

To się opłaca

Wysokie uzyski energetyczne w słoneczne, letnie dni idealnie wpisują się w zwiększone zapotrzebowanie na energie elektryczną w tym okresie. Współpracując z Akcja Energia zyskasz liczne korzyści dla swojego biznesu. Zapewniamy kompleksową obsługę. Mamy duże doświadczenie w instalacjach na terenie Polski i zagranicą. Oferujemy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych biznesowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z

Realizujemy w imieniu Klienta cały proces uzyskiwania pozwoleń niezależnie od wielkości instalacji.

audyt

projekt

pozwolenia

montaż

przyłącza

Ceny energii wciąż rosną...

Tak zmieniały się ceny prądu w ciągu ostatnich 25 lat. Wiele różnych czynników, takich jak np. inflacja, rosnące ceny uprawnień do emisji CO2, drożejące surowce – przyczynia się do systematycznego wzrostu cen energii.

Przy szacowaniu okresu zwrotu instalacji należy brać pod uwagę nie tylko dzisiejszą cenę prądu, ale też jego cenę w przyszłości. Dzięki produkcji prądu na własnym dachu uniezależnisz się od podwyżek cen przez Energetykę.

Finansowanie inwestycji

Jako klient biznesowy, masz możliwość skorzystania z wielu opcji finansowania. Korzystając z leasingu operacyjnego lub pożyczki zapewnisz sobie większą swobodę finansową, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo energetyczne swojej firmie.

Leasing operacyjny

40-120 miesięcy

Pożyczka

12-120 miesięcy

Dofinansowania

Właściciele firm, mogą starać się o dofinansowanie planowanej inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne. Z roku na rok zwiększa się liczba dofinansowań, które promują energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Zwłaszcza taką powstającą w instalacjach fotowoltaicznych. Aktualne programy dla przedsiębiorców z których mogą skorzystać to: Program BOCIAN, Regionalne Programy Operacyjne (RPO) lub Energia PLUS.

Zadzwoń i zapytaj, jak możemy Ci pomóc w uzyskaniu dofinansowania

Oszczędność

Masz pytania? zadzwoń

LUB Zostaw numer telefonu! Oddzwonimy