Dołącz do Akcji !

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się Tobą!

Dla domu

Z pewnością zastanawiasz się czy instalacja fotowoltaiczna jest dla Twojego domu? Rozwój technologii i masowa produkcja sprawiają, że wcześniej drogie i mało efektywne ogniwa fotowoltaiczne stały się łatwo dostępne dla każdego i przede wszystkim opłacalne. Aktualny stan prawa daje możliwość odsprzedaży niewykorzystanej energii bezpośrednio do elektrowni. Rząd przez stanowione prawo stara się dofinansowywać cieszące się coraz większą popularnością mikro-elektrownie słoneczne na dachach domów swoich obywateli.

Oszczędność

Płać niższe rachunki za energię, nawet do 95% mniej!

Środowisko

Przyczyń się do mniejszej emisji CO2 do atmosfery!

Niezależność

Osiągnij niezależność energetyczną w swoim domu!

Zapewnij sobie bezpieczną i tanią energię ze Słońca!

Instalacja fotowoltaiczna umożliwia bezkosztowe korzystanie ze słońca, które jest największym dostępnym źródłem energii odnawialnej na naszej planecie.

Korzyści dla Ciebie

Najważniejszym plusem korzystania z paneli fotowoltaicznych jest posiadanie własnej energii elektrycznej. Własna instalacja pozwala w dużym stopniu zredukować wysokie rachunki za prąd. Największa produkcja energii występuje jednocześnie ze szczytami zapotrzebowania na energię elektryczną w gospodarstwie domowym. Dzięki temu łatwo jest wybrać najlepszą taryfę zakupu dla siebie i korzystać z jak największych oszczędności.

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z

audyt

projekt

pozwolenia

montaż

przyłącza

Wspieramy klienta w pozyskaniu finasowania

Ulga podatkowa

W oparciu o znowelizowaną Ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, każdy właściciel domu jednorodzinnego może odliczyć od podstawy podatku dochodowego do 53 tys. zł (z VAT) wydatków na instalację fotowoltaiczną. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie wspierające osoby fizyczne, zarówno w energooszczędności, jak i energetyce prosumenckiej.

program "Mój prąd"

Pomożemy Ci uzyskać 5000 zł dofinansowania z programu rządowego “Mój prąd”.  Z Akcją Energia wniosek o dotację to minimum formalności. Jest to ogólnopolski, główny program dofinansowujący zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. W ramach tego programu osoby fizyczne mogą złożyć wniosek o wsparcie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej. Kwota, dofinansowania, którą można uzyskać to ok. 5 tys. zł na instalację. Zaplanowany budżet na lata 2019-2024 wynosi 1 mld.

Kto pierwszy ten lepszy! Chcesz zdążyć ? wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? zadzwoń

LUB Zostaw numer telefonu! Oddzwonimy